top of page

koostöö

voose päikesekodu eesmärk on anda oma panus, et voose küla oleks jätkuvalt parim paik oma kodu rajamiseks. arendame koostööd ka teiste kogukondade ja ettevõtjate vahel sest koostöös peitub jõud!
sup_laud_vooseJPG.JPG

SupTrip TR

Matkajuhiga SUP laua retked Jägala jõel koos õhtu- ja hommikusöögi, sauna ning ööbimisega põhust Kärgedes! Hind 75 EUR inimene, grupi suurus 10 inimest. Küsi vabade aegade kohta ja telli vahva vaba aja veetmine Voosel koos sõprade või ettevõtte meeskonnaga - airi.raus@gmail.com

VOOSE KÜLASELTS

Voose Kõrtsi taastamise esimene etapp - Voose Päikesekodu on esmajoones suunatud siinse kogukonna arengule. Avatud kõikidele piirkonna inimestele erinevate sündmuste korraldamiseks, muudab küla keskust elavamaks ja toob siia külalisi, kellele kohalikud saavad pakkuda erinevaid teenuseid käsitööst ja jalgrattalaenutusest kuni ökoloogiliste toiduaineteni välja.

voose_plats.jpg
suurekivi_kodumajutus.jpg

SUUREKIVI KODUMAJUTUS

Samuti Voosel tegutsev puhkemaja, koostöös saame majutada ka suuremaid seltskondi kui eraldi meie juurde mahuks. Üksteist soovitades jõuame koos kaugemale kui kogu auru omavahel konkureerimise peale kulutades!

TANKSEMÄE SAFFER

Meie üleaedsete juures, Albus tegutsev toitlustaja, kes Voose Päikesekodu külalistele katnud nii peolaudu kui pakkunud ka lihtsamaid koduseid toite. 

catering_tanksemae_saffer.jpg
muusikateraapia_keskus.jpg

MUUSIKATERAAPIA KESKUS

Ellu kutsutud selleks, et toetada unikaalse inimese toimetulekut iseenda ja ümbritsevaga ning pakkuda enesearenguvõimalust neile, kel on soov elada oma elu senisest täisväärtuslikumalt. Voose Päikesekodu on suurepärane koht, kus korraldada  oma meeskonnale eneseteadvust suurendav, stressiga toimetulekut toetav, läbipõlemist ennetav ning töötaja efektiivsust suurendav muusikaline mindfulness’i treening, mille käigus kogetud oskusi ja saadud teadmisi on võimalik  edaspidi iseseisvalt praktiseerida igaühele sobival ajal ja kohas.

AEGVIIDU RESTORAN "VANA WAKSAL"

Soovitame soojalt seal endale laud varakult kinni panna - see Eesti ja Iirimaa rahvaste sõprust kinnitav, rongi- ja toiduturismi ühendav restoran on lihtsalt niivõrd populaarne! Rahvaste sõprusele oleme lisanud veel ühe omaaegse kultuuri - Voose Päikesekodust Vanasse Waksalisse ja vastupidi saab nõudluspõhisel liinil töötava vana hea nõukogudeaegse UAZ-tüüpi kiirabibussiga :)

vana_waksal

ANIJA MÕIS

Suurepärane paik, kus näha ja tunnetada eestlaste loos nii olulist rolli mänginud mõisakultuuri! 

Anija_mois_droon.jpg
kehra_jaam.jpg

KEHRA RAUDTEEJAAMA MUUSEUM

Suurepäraselt renoveeritud endises jaamahoones on pidevalt huvitavaid ja harivaid näituseid ja väljapanekuid. Targemaks saab nii Vabadussõja murdelahingute kui soomusrongi teekonna asjus aga väljapanekud räägivad ka näiteks paberi tootmisest, mis tänapäevasele Kehra linnale aluse pani ja on seal tähtsaim majandusharu tänase päevani.

PAASIKU KOERTEMÕIS

Müstilist vaimset ja füüsilist tervenemist pakkuvad Siberi Huskyd saab tellida ka Voose Päikesekodu juurde - siinne kuppelmaastik on nende teraapiliste koertega jalutamiseks eriti sobilik!

paasiku_koertemois

ANIJA AIARING

Hinnatud aednike seas kogu Põhja-Eestis, peamine tegutsemispaik Voose naaberkülas Alaveres. Aiaringi loengud, õppepäevad ja seminarid toimuvad ka Voose Päikesekodus, kus pannakse eelkõige rõhku praktilistele tegevustele ja koolitustele.

anija_aiaring.jpg

KAKERDAJA RABA

Meietähtsaim partner siinkandis on emake Loodus! Lisaks vahvale kuppelmaastikule asub Voose külje all ka Eestimaa üks kuulsamaid rabasid mistõttu on mugav oma auto jätta Voose Päikesekodu parklasse ja Kakerdaja rabas käimiseks siit jalgratas laenutada või broneerida koht bussis. 

VALGEHOBUSEMÄE SUUSA- JA PUHKEKESKUS

Populaarne ajaviitmiskoht, pärast suusatamist või matkamist on mõnus tulla Voose Päikesekodu Kärjesauna hääd leili nautima!

kodu_kuubis_voose_paikesekodu

KODU KUUBIS

Voose Päikesekodu ja Kärjed ehitanud põhuplaadi maaletooja. Innovaatilise mõtlemisega, samuti kogukondade arengut hindav ehitusettevõte! Meie DNA-d sobivad hästi kokku!

VOOSE KOGUKOND TÄNAB:

Leader-768x246.png
IHKK_peaminelogo_rgb_suur-1-e15397368725
ANIJA VALD LOGO 2.webp

Projekti on rahastatud ka kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest

kysk logo ee.jpg
SOLARSTONE_logo-mustvalge.png
villavennad_logo.jpg
Floorin_Interior_logo_rgb.png
knolle_logo.png
bottom of page