top of page
koostoo.jpg

KOOSTÖÖD

Voose Päikesekodu eesmärk on anda oma panus Voose küla pidevasse arengusse!

Oleme alati avatud koostöödeks teiste kogukondade ja ettevõtjate vahel, sest koostöös peitub jõud!

supmatkad_voose

SupTripTR

Matkajuhiga SUP laua retked Jägala jõel koos õhtu- ja hommikusöögi, sauna ning ööbimisega põhust Kärgedes!

 

Hind 75 EUR inimene, grupi suurus 10 inimest. Küsi vabade aegade kohta ja telli vahva vaba aja veetmine Voosel koos sõprade või ettevõtte meeskonnaga - airi.raus@gmail.com

Voose külaselts

Voose Kõrtsi taastamise esimene etapp - Voose Päikesekodu on esmajoones suunatud siinse kogukonna arengule. Avatud kõikidele piirkonna inimestele erinevate sündmuste korraldamiseks, muudab küla keskust elavamaks ja toob siia külalisi, kellele kohalikud saavad pakkuda erinevaid teenuseid käsitööst ja jalgrattalaenutusest kuni ökoloogiliste toiduaineteni välja.

voose_plats
suurekivi_kodumajutus

Suurekivi kodumajutus

Voosel tegutsev puhkemaja, kellega koostöös saame majutada ka suuremaid seltskondi kui eraldi meie juurde mahuks. Üksteist soovitades jõuame koos kaugemale kui kogu auru omavahel konkureerimise peale kulutades! Kirjuta lisainfo saamiseks meile!

Tanksemäe saffer

Meie üleaedsete juures, Albus tegutsev toitlustaja, kes Voose Päikesekodu külalistele katnud nii peolaudu kui pakkunud ka lihtsamaid koduseid toite. 

catering_tanksemae_saffer

Muusikateraapia keskus

muusikateraapia_keskus

Ellu kutsutud selleks, et toetada unikaalse inimese toimetulekut iseenda ja ümbritsevaga ning pakkuda enesearenguvõimalust neile, kel on soov elada oma elu senisest täisväärtuslikumalt. Voose Päikesekodu on suurepärane koht, kus korraldada  oma meeskonnale eneseteadvust suurendav, stressiga toimetulekut toetav, läbipõlemist ennetav ning töötaja efektiivsust suurendav muusikaline mindfulness’i treening, mille käigus kogetud oskusi ja saadud teadmisi on võimalik  edaspidi iseseisvalt praktiseerida igaühele sobival ajal ja kohas.

Aegviidu restoran "Vana waksal"

Soovitame soojalt seal endale laud varakult kinni panna - see Eesti ja Iirimaa rahvaste sõprust kinnitav, rongi- ja toiduturismi ühendav restoran on lihtsalt niivõrd populaarne! Rahvaste sõprusele oleme lisanud veel ühe omaaegse kultuuri - Voose Päikesekodust Vanasse Waksalisse ja vastupidi saab nõudluspõhisel liinil töötava vana hea nõukogudeaegse UAZ-tüüpi kiirabibussiga :)

vana_waksal
Anija_mois

Anija mõis

Suurepärane paik, kus näha ja tunnetada eestlaste loos nii olulist rolli mänginud mõisakultuuri! 

Kehra raudteejaama muuseum

Suurepäraselt renoveeritud endises jaamahoones on pidevalt huvitavaid ja harivaid näituseid ja väljapanekuid. Targemaks saab nii Vabadussõja murdelahingute kui soomusrongi teekonna asjus aga väljapanekud räägivad ka näiteks paberi tootmisest, mis tänapäevasele Kehra linnale aluse pani ja on seal tähtsaim majandusharu tänase päevani.

kehra_jaam
paasiku_koertemois

Paasiku koertemõis

Müstilist vaimset ja füüsilist tervenemist pakkuvad Siberi Huskyd saab tellida ka Voose Päikesekodu juurde - siinne kuppelmaastik on nende teraapiliste koertega jalutamiseks eriti sobilik!

Anija aiaring

Hinnatud aednike seas kogu Põhja-Eestis, peamine tegutsemispaik Voose naaberkülas Alaveres. Aiaringi loengud, õppepäevad ja seminarid toimuvad ka Voose Päikesekodus, kus pannakse eelkõige rõhku praktilistele tegevustele ja koolitustele.

anija_aiaring

Kakerdaja raba

Meie tähtsaim partner siinkandis on emake Loodus! Lisaks vahvale kuppelmaastikule asub Voose külje all ka Eestimaa üks kuulsamaid rabasid mistõttu on mugav oma auto jätta Voose Päikesekodu parklasse ja Kakerdaja rabas käimiseks siit jalgratas laenutada või broneerida koht bussis. 

Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus

Populaarne ajaviitmiskoht, pärast suusatamist või matkamist on mõnus tulla Voose Päikesekodu Kärjesauna hääd leili nautima!

kodu_kuubis

Kodu kuubis

Voose Päikesekodu ja Kärjed ehitanud põhuplaadi maaletooja. Innovaatilise mõtlemisega, samuti kogukondade arengut hindav ehitusettevõte! Meie DNA-d sobivad hästi kokku!

VOOSE KOGUKOND TÄNAB:

Leader_eesti
ida_harju_koostookoda
anija_vald

Projekti on rahastatud ka kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest!

villavennad
SOLARSTONE
knolle_koogid
kysk_logo
floorin_interior
bottom of page