top of page

eripakkumised

Voose Päikesekodu on ühinenud PAI kampaaniaga. Eripakkumine õdedele ja hooldustöötajatele:
 
1. Minipuhkus kahele meie tervislikus, põhust ehitatud lux-Kärjes. PAI pakkumine 50 EUR (tavahind 85 EUR). Komplektis lisaks Kärjele peamajas asuva täisvarustusega köök/söögitoa kasutamine. Lisaks ekskursioon omapäraste põhuplaadist hoonete ehitustehnoloogiat ja selle tervendavaid ja stressimaandavaid omadusi tutvustades ning iidse Voose loo jutustamine.

2. Minipuhkus kuni 10-liikmelisele grupile (töökollektiivile). PAI pakkumine 250 EUR (tavahind 305 eur). Komplektis 5 kahekohalist Kärge ja peamajas asuva täisvarustusega köök/söögitoa kasutamine. Lisaks ekskursioon omapäraste põhuplaadist hoonete ehitustehnoloogiat ja selle tervendavaid ja stressimaandavaid omadusi tutvustades ning iidse Voose loo jutustamine.

* Voose Päikesekodu Kärjed - Eestis patenteeritud konstruktsiooniga puhkemajades on tänu põhuplaadist seintele suurepärane mikrokliima, mis tagab sügava ja värskendava une!

* PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Kasutusele on võetud PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks. Lisainfot loe siit.
Teeme_pai_logo.jpg
Voose Päikesekodu Kärg ööbimiseks
Pakett "Romantiline minipuhkus kahele"
Sisaldab üheks ööks: LuxKärg, Kärjesaun ja peamaja köögituba. 
Hind - 150 EUR
Voose Päikesekodu köök.jpg
Voose Päikesekodu saun.JPG
IMG_6018.JPG
Voose Päikesekodu lux Kärg ööbimiseks
IMG_5215.JPG
IMG_2661.jpg
Broneeringud: voose.paikesekodu@gmail.com või telefonil +372 5123392 

 

bottom of page